Skip to product information
1 of 3

bootrello.mk

Фустан

Regular price ден 1,080 MKD
Regular price ден 1,440 MKD Sale price ден 1,080 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Големина

Бел летен фустан

Материјал - 95% полиестер, 5% ликра

Должина 92 см

Висина на моделот: 1.77 см