Skip to product information
1 of 1

Bootrello

Фустан

Regular price ден 980 MKD
Regular price ден 1,260 MKD Sale price ден 980 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Новогодишен попуст до 30%, количините се ограничени.

 

Фустан со карнер и колан на долги ракави.


Материјал - 96% полиестер, 4% еластан.

 

Стандардна големина

Обем во гради - 90 см

Обем во струк - 72 см

Должина - 94 см.

 

Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)