Skip to product information
1 of 4

Bootrello

Фустан

Regular price ден 1,540 MKD
Regular price ден 2,200 MKD Sale price ден 1,540 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Големина

Фустан со дезен со копчиња на ракавите

 

 

Материјал - 68% полиестер, 31% вискоза, 1% еластан

 

Мерки на големина S

Обем на гради - 90 см

Должина - 101 см


Мерки на големина М

Обем на гради - 94 см

Должина - 101 см

 

Мерки на големина L

Обем на гради - 100 см

Должина - 101 см


Мерки на големина XL

Обем на гради - 104 см

Должина - 101 см

Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)