Skip to product information
1 of 2

bootrello.mk

Фустан со принт

Regular price ден 840 MKD
Regular price ден 1,120 MKD Sale price ден 840 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Големина

Фустан на долги ракави со патент кој се закопчува на грбот.

 

Материјал - 96% вискоза, 4% еластан

 

Мерки на големина 36:

Ширина во рамења - 36 см,

Обем во гради - 84 см,

Должина - 82 см.

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
А
Ана
Преубав е фустанот

Материјалот е ептен пријатен, пратката стигна во уникатно пакување. Препорачувам.