Skip to product information
1 of 1

bootrello.mk

Фустан со цветен дизајн

Regular price ден 860 MKD
Regular price ден 1,200 MKD Sale price ден 860 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Фустан со цветен дизајн

 

Димензии:

Ширина на рамења - 36 см

Должина на ракави - 44 см

Обем во гради - 92 см

Должина - 90 см

 

Материјалот содржи еластин