Skip to product information
1 of 1

bootrello.mk

Сукња

Regular price ден 680 MKD
Regular price Sale price ден 680 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Големина

Сукња

Материјал - 30% ликра, 70% полиестер

 

Висина на моделот: 1.74 см

 Обем на струк: 64 см

Обем на колкови: 85 см