Skip to product information
1 of 2

Bootrello

Блуза

Regular price ден 640 MKD
Regular price ден 900 MKD Sale price ден 640 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Големина

Блуза со детали-машнички

 

Материјал - памук, еластан

Мерки за големина S

Ширина во рамења - 40 см
Обем во гради - 98 см
Должина - 62 см

Мерки за големина M

Ширина во рамења - 42 см
Обем во гради - 104 см
Должина - 62 см

Мерки за големина L

Ширина во рамења - 44 см
Обем во гради - 110 см
Должина - 62 см

 

 

Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)