Skip to product information
1 of 2

Bootrello

Блуза

Regular price ден 660 MKD
Regular price ден 780 MKD Sale price ден 660 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Големина

Струкирана блуза со пресек на деколтето и 3/4 ракави

 

Материјал - вискоза