Skip to product information
1 of 3

Bootrello

Џемпер

Regular price ден 740 MKD
Regular price ден 860 MKD Sale price ден 740 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Џемпер во розева боја со копчиња

Стандардна големина

Должина - 64 см

 

Материјал - 90% Акрил, 10% волна

Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)