Skip to product information
1 of 2

Bootrello

Јакна

Regular price ден 1,280 MKD
Regular price ден 2,800 MKD Sale price ден 1,280 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Големина

Бордо јакна со јака од вештачко крзно.

Јаката како додаток се вади со патент од јакната по желба.

Новогодишен попуст од 60%, количините се ограничени.


Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)