Skip to product information
1 of 1

Bootrello

Фустан Emerald

Regular price ден 980 MKD
Regular price ден 1,380 MKD Sale price ден 980 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Фустан Emerald на прерамки кои се подесуваат и шлиц од страна.

Материјалот содржи еластан

 

Димензии:

Обем на гради - 96 см

Должина - 131 см

Должина на шлицот - 48 см

 

Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)