Skip to product information
1 of 3

Bootrello

Фустан

Regular price ден 920 MKD
Regular price ден 1,380 MKD Sale price ден 920 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Боја

Асиметричен фустан на прерамки кои се подесуваат и шлиц од страна со врвки.

Материјалот содржи еластан

 

Димензии:

Обем на гради - 96 см

Должина - 110 см


Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)