Skip to product information
1 of 1

bootrello.mk

Фустан

Regular price ден 1,140 MKD
Regular price Sale price ден 1,140 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Големина

Фустанот е со дискретни џебови и со флексибилен ластик на грбот.

Материјал - 83% вискоза, 17% полиестер

 

Мерки на големина S

Обем на гради - 96 см

Должина - 120 см


Мерки на големина М

Обем на гради - 98 см

Должина - 121 см

 

 Мерки на големина L

Обем на гради - 100 см

Должина - 122 см