Skip to product information
1 of 2

bootrello.mk

Фустан на прерамки со карнери

Regular price ден 960 MKD
Regular price ден 1,280 MKD Sale price ден 960 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Големина

Фустан на прерамки со карнери

Материјал - 50% памук, 50% полиестер

Мерки на големина S

Обем над гради - 92см

Должина - 104см

 

Мерки на големина М

Обем над гради - 95см

Должина - 105см

 

Мерки на големина L

Обем над гради - 98см

Должина - 106см