Skip to product information
1 of 2

bootrello.mk

Фустан

Regular price ден 980 MKD
Regular price ден 1,120 MKD Sale price ден 980 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Големина

Црн фустан на долги ракави

Материјал: вискоза

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Б
Билјана
Одличен квалитет!!

Фустанот е со одличен квалитет, доставата беше брза и хајлајт ми е убаво осмисленото пакување. Ви благодарам!