Skip to product information
1 of 2

bootrello.mk

Фустан

Regular price ден 980 MKD
Regular price ден 1,260 MKD Sale price ден 980 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Големина

Црвен краток фустан со долги ракави

Материјал - вискоза
Должина на производот: 89 см (варира помеѓу 2-3 см.)