Skip to product information
1 of 3

bootrello.mk

Тексас јакна

Regular price ден 1,580 MKD
Regular price Sale price ден 1,580 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Големина

Tексас јакна со големи џебови, уникатен детал со ластик на половината.

Материјал - деним/тексас