Skip to product information
1 of 1

bootrello.mk

Сукња

Regular price ден 920 MKD
Regular price ден 1,220 MKD Sale price ден 920 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Големина

Сукња со принт

Мерки за големината L
Должина: 85 см
Обем на половината: 62 см


Мерки за големина XL
Должина: 88 см
Обем на половината: 68 см