Skip to product information
1 of 1

bootrello.mk

Сет од блуза и шорцеви

Regular price ден 980 MKD
Regular price ден 1,150 MKD Sale price ден 980 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Големина
Боја

Сет од блуза и шорцеви

 

Материјал: памук

Мерки за големината: S

Должина на блузата - 43см

Должина на шорцеви - 38 см,

Обем на ластик - 96 см

 

Мерки за големината: M

Должина на блузата - 44 см

Должина на шорцеви - 39 см,

Обем на ластик - 98 см

 

Мерки за големината: L

Должина на блузата - 45 см

Должина на шорцеви - 40 см

Обем на ластик - 100 см