Skip to product information
1 of 2

Bootrello

Плетена туника

Regular price ден 880 MKD
Regular price ден 1,160 MKD Sale price ден 880 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Големина

Новогодишен попуст до 30%, количините се ограничени.

 

Плетена oversized туника со џебови.


Материјал - акрил, волна и памук

 

Мерки на големина S/M:

Обем на гради - 106 см

Должина - 82

 

Мерки на големина L/XL:

Обем на гради - 112 см

Должина - 84

 

Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)