Skip to product information
1 of 1

Bootrello

Блуза Metallic

Regular price ден 760 MKD
Regular price Sale price ден 760 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Блуза со светкав металик ефект

 

Материјал - 70% полиестер, 30% вискоза

 

Мерки на стандардна големина 

Ширина во рамења - 44 см
Обем во гради - 108 см
Должина - 72 см

Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)