Skip to product information
1 of 1

bootrello.mk

Блуза

Regular price ден 640 MKD
Regular price ден 760 MKD Sale price ден 640 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Број

Блуза со карнер ракави

 

Материјал - вискоза и памук

 

Мерки на големина 38

Ширина во рамења - 38 см

Обем во гради - 100 см

Должина - 66 см