Skip to product information
1 of 2

bootrello.mk

Блуза со изразени надраменици

Regular price ден 460 MKD
Regular price ден 670 MKD Sale price ден 460 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Големина

Кремава блуза без ракави со изразени надраменици

Материјал - 95% памук, 5% еластан

 

Мерки за големина S

Ширина во рамења - 39см

Обем во гради - 98см

Должина - 60см

 

Мерки за големина M

Ширина во рамења - 40см

Обем во гради - 103см

Должина - 61см

 

Мерки за големина L

Ширина во рамења - 41см

Обем во гради - 104см

Должина - 62см