Skip to product information
1 of 2

Bootrello

Блуза - полуролка

Regular price ден 640 MKD
Regular price ден 760 MKD Sale price ден 640 MKD
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Големина

Блуза - полуролка со долги ракави и во удобен ребраст стил.

Материјал - 67% вискоза, 28% полиестер, 5% еластан

 

Мерки на големина 46

Ширина во рамења - 46 см

Обем во гради - 124 см

Должина - 64 см

 

Мерки на големина 50

Ширина во рамења - 50 см

Обем во гради - 142 см

Должина - 75 см